איך בוחרים קייטרינג לחתונה?

 

 

כאשר אנחנו מתחתנים אנחנו למעשה עובדים במשרה מלאה בארגון של האירוע. אם אנחנו רוצים לארגן את החתונה שלנו כך שהיא תהיה איכותית והאווירה בה תהיה טובה אנחנו חייבים להשקיע בעיצוב שלה. אנחנו יכולים לשפר את איכות האירוע שלנו על ידי כך שנבחר קייטרינג איכותי במיוחד שיהיה בה. קייטרינג אסאדו יכול לסייע לנו לשפר את איכות האירוע שלנו ואת איכות הטעמים של המאכלים בו. קייטרינג זה למעשה מבוסס על בשרים בסגנון בישול ועישון דרום אמריקאים. אם אנחנו אוהבים בשר ורוצים שהתפריט בחתונה שלנו יטעים לטעם האישי שלנו אנחנו יכולים לבחור בקייטרינג מסוג אסאדו לאירוע שלנו. קייטרינג זה כולל כמובן גם עוד מאכלים חוץ מבשר כמו סלטים, תפוחי אדמה ואורז.

 

למה חשוב להשקיע בבחירת הקייטרינג באירוע שלנו?

 

אז למה בעצם חשוב להשקיע בבחירת הקייטרינג לאירוע שלנו? במיוחד אם האירוע הוא חתונה? אנשים זוכרים אירועים לפי האווירה שהייתה בהם וגם לפי הדברים הלא טובים שהיו בהם. אנשים זוכרים הרבה יותר טוב אירועים לא מוצלחים מאשר אירועים מוצלחים. כך למשל אנשים רבים יזכרו את אירוע בו האוכל היה קר או לא טעים. אז מה אנחנו יכולים לעשות? אם אנחנו רוצים שאנשים יזכרו את האירוע שלנו לטובה אנחנו חייבים שהכול יהיה בו מושלם ובמיוחד הקייטרינג. בחירה בסוג קייטרינג כמו קייטרינג אסאדו לאירוע שלנו תשפר את האווירה בכל האירוע ותהפוך את האירוע שלנו לאירוע ברמת אירוח גבוה מאוד ממש כמו שתמיד רצינו וחלמנו – בלי שנצטרך להתפשר על חתונת החלומות שלנו.

 

מהו הקייטרינג הכי טוב לחתונות?

 

יש המון סוגים שונים של קייטרינג שאנחנו יכולים לבחור לאירועים. כאשר אנחנו בוחרים קייטרינג לאירוע שלנו אנחנו צריכים לבחור לפי האוכל שאנחנו אוהבים לאכול. יש אנשים שמעדיפים שבאירוע שלהם יהיה תפריט צמחוני של גבינות וסלטים. אנשים רוצים שהתפריט שלהם יהיה מגוון יותר ויכלול עוף, דגים ובשר. למעשה הקייטרינג הכי טוב לאירועים בכלל ולחתונות בפרט הוא קייטרינג אסאדו על טהרת הבשר האיכותי. קייטרינג זה כולל הרבה מאוד מאכלים של בשר אדום מעושן היטב ועשוי היטב כפי שיודעים להכין אותו כבר מאות שנים במסורת של ארגנטינה. קייטרינג זה טעים לכל האנשים כולל ילדים קטנים ובני נוער. המנות שכללות בתפריט שלו יכולות להיות סטייקים, נתחי סינטה, נתחים אחרים של בשר בקר וגם תוספות חמות של אורז ותפוחי אדמה שעשויים באופנים שונים ומגוונים.

 

 

לפרטים והזמנות, חייגו אלינו : 054-7730379