בחירת קייטרינג שף מיוחד לכנסים עסקיים

 

 

עומדים להפיק כנס חשוב בעבודה ורוצים שהוא יצליח? אם כך, אפשר להבין אתכם, כי אם אתם כבר עושים את כל ההשקעה הזאת אז מה פתאום שלא תעשו הכול כדי שהתוצאה הסופית תהייה מושלמת? אחד מהדברים הכי חשובים שכדאי לחשוב עליהם כשרוצים להפיק כנס עסקי זו שאלת האוכל, כי אתם יכולים להיות בטוחים שבאי הכנס ירצו לקבל גם אוכל טעים. זה לא משנה אם מדובר על כנס שבו אתם מציגים את הרעיונות החדשים שלכם או שמדובר על כנס עם כל מטרה אחרת, כי בכל מקרה הצלחת הכנס יכולה להיות טובה לעסק. חשוב להבין: כנס לא מוצלח עלול לפגוע קשות בעסק ולכן הנחת היסוד היא שאם עושים משהו עדיף לעשות אותו ברצינות ובצורה כמה שיותר מוצלחת. יש לקחת בחשבון את שאלת האוכל ולא להתפשר על משהו שהוא פחות מהטוב ביותר, כי למה שלא להזמין את הקייטרינג הכי מיוחד, מקורי וטעים שיש? שירותי קייטרינג מקוריים ישפיעו מאוד על חוות הדעת של האורחים בכנס ואתם תראו שזו תהייה השקעה משתלמת ביותר.

 

מתי אתם מתכננים לקיים את הכנס - בבוקר או בערב?

 

זהו פרמטר נוסף שעליכם להתחשב בו. אם הכנס מתקיים בבוקר, תוכלו לעשות קייטרינג מסוג בופה. מה הכוונה? יהיו בכנס מגוון מנות קטנות וגדולות, המתאימות לבוקר. המנות הללו יוגשו בסגנון בופה ארוחת בוקר. כל אחד מהמשתתפים בכנס יוכל לבחור את המנות האהובות עליו ולשים אותן בצלחת שלו. במידה והכנס מתקיים בערב, תוכלו להשקיע במנות קצת יותר מוקפדות, מהמטבח הבשרי. 

 

 

איכות זה משהו שלא מתפשרים עליו

 

אם חשבתם לרגע שבאי הכנס לא באמת מבינים באוכל ולא יודעים להבדיל בין אוכל טוב ובין אוכל ירוד, הרי שאתם טועים. רוב האנשים יודעים לומר מייד האם האוכל מושקע, האם הוא מקורי והם הוא עשוי מחומרי הגלם הכי טובים שיש. לכן כדאי מאוד שתיקחו בחשבון את כל הפרטים האלה ולא כדאי לכם להתפשר, מה שאומר שהכתובת שלכם צריכה להיות חברת קייטרינג שף איכותי, מקורי ויוקרתי. בחירת שירותי הקייטרינג יכולה להתבסס, בין היתר, על טעימות שתעשו, כך שתוכלו גם ליהנות מכל העניין הזה. ממש כפי שלא הייתם בוחרים ככה סתם אולם כנסים אלא הייתם נוסעים לראות אותו ולהתרשם ממנו במו עיניכם, כך כדאי יהיה לבחור את שירותי הקייטרינג אחרי שטעמתם לפחות חלק מהמנות.

 

 

האם המחיר צריך להשפיע על ההחלטה שלכם?

 

כמובן שאף אחד מאיתנו לא רוצה להיכנס לחובות כלכליים בגלל שהוא מפיק אירוע או כנס, אך מצד שני, לא בטוח שמחיר שירותי הקייטרינג חייב להיות משמעותי כל כך ולהשפיע על הבחירה. זה נכון שתוציאו לא מעט כסף על הקייטרינג היוקרתי, אך אם זה מה שייקח את הכנס שלכם כמה צעדים קדימה אז למה לא? תוכלו להשוות מחירים בין מספר חברות שמציעות שירותי קייטרינג יוקרתיים וכך להתרשם טוב יותר ולקבל את ההחלטה הנכונה. כנס שמוגש בו אוכל ברמה גבוהה, אוכל שגם מעוצב ומוגש יפה, הוא כנס שאין ספק לגבי ההצלחה שלו. האורחים שלכם יקבלו את המסר שהשקעתם בהם ושעשיתם הכול כדי שהם ייהנו ויתרשמו מכם לטובה. במילים אחרות: אוכל טוב משפיע באופן ישיר על הצלחת אירועים כאלה ולכן כדאי להשקיע בו.