הצלחת האירוע שלכם עוברת דרך הצלחת – מנות הבשר המומלצות

 

 

בחרתם קייטרינג לאירוע שלכם? נפלא! כעת הגיע הזמן לבחור את המנות שיככבו באירוע שלכם ויכתירו אותו כהצלחה. לרוב תוצע לכם מניפה עשירה של מנות אפשריות לשילוב באירוע. הדרך הטובה ביותר להבטיח את הצלחת האירוע, היא לבחור בקלאסיקות בשריות שהופכות כל אירוע לחגיגה של ממש.

 

הקלאסיקה הנצחית – שניצל

השניצל עשה עלייה מהמטבח הביתי אל מסעדות היוקרה ואל חברות הקייטרינג השונות. מדובר על מנה פשוטה כביכול, אך קשה להתעלם מהאהדה הגדולה שהמנה הזו מקבלת. ההצלחה של המנה נעוצה בין היתר, בעובדה כי היא חביבה על קנטנים וגדולים כאחד. מאחר ומדובר על קייטרינג המכין את השניצלים, מדובר על אופן הכנה מוקפד שתכליתו להעניק את התוצר האיכותי ביותר.

 

השניצלים המוגשים באירועים מגיעים כשניצל דק במיוחד העטוף בפירורי לחם פריכים. התוצר המתקבל הוא שניצל קריספי ומפנק, שהפך בלי ששמנו לב לכוכב של ממש באירועים השונים. שניצל עוף כבר הוכתר לא אחת כקלאסיקה, וכעת עם ההתבססות באירועים השונים, ניתן להכתירו כסיפור הצלחה של ממש. על מנת להשלים את החוויה, לרוב מוגש השניצל בצורתו הקלאסית – עם פירה תפוחי אדמה.

 

מנות עוף ייחודיות

מנה נוספת המככבת באירועים הפרטיים והעסקיים גם יחד, היא מנה שבמרכזה העוף. מנות העוף נוכחות בכל בית ומוגשות דרך קבע באירועים משפחתיים ובארוחות השישי. כאשר מדובר על קייטרינג בשרי המבקש לשגר מנות בשר איכותיות, מגיעות מנות העוף כשהן בשיאן. העוף המוגש באירועים עובר צלייה איטית, לא לפני שהוא היה מושרה במרינדה נפלאה שהעניקה לו ניחוחות ומרקם משגע.

 

לצד העופות הקלאסיים, ניתן ליהנות גם מעוף ממולא אשר הופך אותו למנה יוקרתית ולא שגרתית. כמעט בכל אירוע, דואגים בעלי האירועים לשלב לפחות מנה אחת של עוף, שכן היא חביבה על מרבית הסועדים וכך מבטיחים את שביעות רצונם של האורחים.

 

כבדים מוקפצים

מנת הכבדים תפסה גם היא מקום של כבוד באירועים, ומוגשת במיטב האירועים – החל מאירועי החתונה ועד אירועים עסקיים רשמיים. הכבדים המוקפצים לרוב מגיעים על מצע של פירה, לאחר שהוקפצו על יין מתוק ובצלים. המנה הזו, בדומה למנות שניצל עוף ומנות העוף האחרות, נתפסת כקלאסיקה בטוחה שרבים נהנים לקבל אותה. את הכבדים ניתן לשלב גם כמנה ראשונה וגם כמנה עיקרית, כך שההחלטה היא שלכם באיזה שלב באירוע לשלב אותם.

 

מיני-המבורגר

המאכל האמריקאי הכל כך אהוב על רבים, הגיע גם אל חברות הקייטרינג ואל האירועים השונים. בדומה להמבורגרים המעובדים המוצעים למכירה ברשתות המזון המהיר, כאשר מדובר על קייטרינג המגיש אוכל בשרי, מדובר על המבורגר איכותי העשוי מבשר איכותי. במרבית המקרים מגישים את מנת המיני-המבורגר בשלב קבלת הפנים, או בשלהי האירוע על רחבת הריקודים באירועים הפרטיים. איך שלא יהיה – מדובר על מנה שמשמחת ומפנקת את האורחים באירוע שלכם.