5 טיפים להזמנת כריכים לאירועים

 

המאכלים השונים אותם נמצא באירועים תמיד יהיו תלויים בסוג האירוע ובאורכו. באירוע ארוך וחגיגי כמו חתונה למשל לרוב נמצא מנות בשריות לכל אורח, לעומת אירועים כמו יום כיף של עובדי החברה בפארק מים או חגיגת יום הולדת של הילד בבאולינג, בהם בדרך כלל נמצא ארוחות קלות יותר, בהם הזמנת כריכים לאירוע יכולים להתאים כמו כפפה ליד.

 

הזמנת כיבוד לאירוע

 

אין ספק שהכיבוד והמאכלים הם המרכיב החשוב ביותר בכל אירוע. כאשר אנחנו מארחים אירוע, אין זה משנה היכן הוא מתקיים או מהי המטרה הרשמית לאירוע, חייב להיות בו אוכל טעים, אחרת קהל האורחים יגערו בנו ולא ישכחו זאת זמן רב.

בין אם מדובר במנות בשריות או חלביות, בר מתוקים או מגשי סושי, ארוחות גורמה או כריכונים לאירועים, המטרה שלנו היא למלא את בטנם של האורחים שלנו, וככל שיהיה יותר טעים כך האירוע יזכר בצורה טובה יותר.

כאשר אנחנו מדברים על אירועים קצרים יחסית או אירועים בפארקים, הזמנת כריכונים לאירוע בהחלט מציבה בפנינו פתרון פשוט וקל אשר לא יצריך מאיתנו ציוד נלווה, ויתאים במיוחד לאירועים בהם אין ישיבה.כנסים והשקות גם הם מהווים הזדמנות מתאימה להזמין כריכים או כריכונים, לצד פיקניקים מרובי משתתפים ואירועים בטבע.

 

הזמנת כריכים לאירוע

 

סנדוויצ'ים נותנים לנו את האפשרות הפשוטה והנוחה ביותר כאשר אנחנו רוצים לארח כמות גדולה של אנשים, הן מבחינת המחיר והן מבחינת המוצרים הנלווים הדרושים מאיתנו. אם הקייטרינג יכלול רק כריכים כל מה שעלינו לדאוג לו הוא שולחן לאכלס את המגשים.

כריכונים לאירועים יכולים להגיע גם בתוספת למנות העיקריות בתור מתאבנים או מנות פתיחה מעולות, בין אם מדובר בכריכים עם גבינות או רטבים וממרחים או אפילו כריכים בשריים, הם יכולים להשתלב בצורה טבעית עם מגשי האירוח השונים. תוספת של קיסמים על הכריכונים הופכות אותם למתאבן של ממש.

את סוגי הלחם המגוונים תוכלו לבחור מבעוד מועד, כאשר הבחירה קשה מאוד והיא מציעה לחמניות חמות, פוקאצ'ות, ג'בטות מעוצבות או לחמים ייחודיים, ובמעמד בחירת התוספת שתגיע על הכריך תגרום לכם בוודאות לחזור ולבקש עוד.

 

צורת ההגשה היפה ביותר כמובן תהיה על מגשי אירוח גדולים לצד המנות הראשונות, ותוכל למשוך קהל רב לטעימות אשר יגררו למנות שניות ושלישיות. המגמה בשנים האחרונות באירועים היא מנות אוכל קטנות יותר, כך לכל אורח יש הזדמנות לטעום כמה שיותר מנות לפני שהוא יחליט על מה יבקש עוד.

הקלות בו אנחנו צורכים סנדוויצ'ים לחלוטין גורמת להזמנת כריכים לאירוע להיראות מושכת, אין באמת צורך להתלכלך או להשתמש בסכין ומזלג, לשם זה יש לנו את האצבעות.

 

לסיכום, כריכים מהווים אפשרות מעולה לכל אירוע, בין אם מדובר בבר מצווה באולם הם יופיעו במנות הראשונות או כנס מקצועי בו כנראה יככבו הסנדוויצ'ים בתור המנות העיקריות. מומלץ בחום להראות נוכחות בעת שלב הטעימות, אתם לא תדעו שובע!