מגשי אירוח לאירועים

 

מגשי אירוח לאירועים הפכו להיות דרך מקובלת ומבוקשת להאכיל את האורחים והמוזמנים בבית, באירועים בחיק הטבע או במשרד.מגשי אירוח עמוסים כל טוב יכולים להתאים לאירועים מגוונים בסגנונות שונים, באירועים פרטיים או באירועים עסקיים. אם מתוכנן אירוע קטן יחסית או אם יש הרבה מוזמנים, אם רוצים ארוחה טעימה מבלי לטרוח במשך שעות רבות במטבח – מגשים טעימים, צבעוניים ועשירים הם התשובה המתאימה.

 

מגשים טעימים לכל אירוע

 

מגשי אירוח לאירועים יכולים לכלול מגוון רחב של קישים, כריכים, ממרחים ומטבלים. ניתן לשלב גם ירקות טריים, סלטים, ירקות קלויים, ואף משקאות קלים ומיני מתיקה. אותם מגשי אירוח יכולים להתאים למשל:

 

בימי הולדת מיוחדים – בין אם חוגגים אותם במסגרת משפחתית מצומצמת ובין אם ישנם מוזמנים רבים.

 

במסיבות הפתעה שמארגנים עבור חבר קרוב, לטובת בן משפחה שחזר מחו"ל, לכבוד בני זוג שזכו לקידום בעבודה, לרגל יום הולדת עגול או מכל סיבה טובה אחרת.

 

לימי כיף וגיבוש – מגשי אירוח יכולים להיות פתרון מושלם לימי כיף לעובדים, לימי גיבוש בארגונים, להרמות כוסית שנהוג לארגן לכבוד החגים או לציון הצלחה עסקית ועובדים מצטיינים.

 

גם לחינות, מסיבות אירוסין ושמחות אחרות אפשר להזמין מגשים עמוסים כל טוב, לפי הטעם, התקציב ומספר המשתתפים, זאת בנוסף להזמנת קייטרינג לאירועים.

 

מגשים לכל טעם

 

מגשים לאירועים ולמסיבות כוללים על פי רוב מגוון מאכלים ומטעמים שלא יכבידו יותר מדי ועם זאת יהיו טעימים, עשירים ומספקים. ביקוש ניכר קיים למשל למגשי אירוח בסגנון חלבי, עם סוגים שונים של כריכים, מתאבנים ומאפים שכיף לאכול ולא משנה אם זוהי שעת בוקר, צהרים או ערב. גם ירקות טריים ואנטיפסטי משתלבים נהדר וכך גם דגים מובחרים כגון סלמון או טונה ומאכלי ביצים כמו ביצים קשות, חביתות ואומלטים מתובלים עם עשבי תיבול.

 

גם כריכים קטנים או גדולים עם גבינות שמנת מבוקשים מאוד וכן כריכי גבינה צהובה, עם רטבים וממרחים על בסיס דגים, ירקות ותבלינים. כל אלה משתלבים נהדר בכל מסיבה וכך גם קינוחים ומאכלים מתוקים. מוסים, עוגות ועוגיות, קציפות, פנקייקס – כל אלה מתאימים לאירועים שונים לצד מאכלים מלוחים ולצד כריכים ומטבלים טעימים.