מתנה טעימה לעובדים

 

בעלי עסקים רבים מחפשים כיצד להפוך את ה"עוד יום גיבוש" או את המתנה השנתית לעובדים לאירוע מרגש, מקורי ויוצא דופן. אירוע אשר כולם יתחברו אליו עד שיהפוך לחוויה מיוחדת ובלתי נשכחת. אם זו המטרה שלכם, לפניכם רעיון מקורי: סדנת שף פרטי כצ'ופר לעובדים.

 

בשנים האחרונות אנו הופכים יותר ויותר מודעים לחשיבותה של תזונה נכונה. מחקרים רבים אף מעידים על קשר ישיר בין אוכל בריא ומזין לבין תפוקתם של עובדים, בריאותם, מצב רוחם הכללי ואף יותר מכך – על הקשרים שהם יוצרים בסביבת העבודה. אי לכך אין מתנה טובה יותר לעובדים מאשר סדנת שף פרטי בה יקבלו מתכון לחיים הטובים ובד בבד, ייהנו מזמן איכות טעים עם השותפים לעבודה.

 

?מה כוללת סדנת שף פרטי

 

סדנת שף פרטי מיועדת למטרות רבות החל בהעשרה, דרך התנסות ועד לחוויה קולינרית לכל החושים. במהלך הסדנה העובדים מתנסים, טועמים ומשתפים פעולה בדרכם להרכיב מנות מסוגים שונים. את הסדנה ניתן להזמין אל מקום העבודה, להגיע אל ביתו של השף או לתאם בכל מקום העולה על דעתכם. אומרים שהדרך אל הלב מתחילה בקיבה, ועל קיבה שבעה ומלאה אין ספק שהעובדים יהיו כמה שיותר מרוצים.

 

?החלטנו על מתנה טעימה לעובדים, לאן ממשיכים

 

ישנן סיבות רבות וטובות לבחור בסדנת שף כמתנות לעובדים , עם זאת חשוב לבחור בשף איכותי ומקצועי אשר שמו הולך לפניו בתחום. באפשרותכם להזמין סדנת בישול, או לחלופין ארוחת שף מפנקת בה העובדים מתרווחים ונהנים מפעילויות נוספות שקיימות בתכנית. יש לציין כי סדנת שף איכותית היא כזו בה האווירה הטובה מורגשת למרחקים, היין זורם חופשי כמו מים והתפריט עשיר בכל טוב. טיפ מקצועי: מומלץ לבחור בשף ולו ניסיון בסדנאות שונות ואשר בעזרת ניסיונו יוכל להרכיב יחד עמכם פעילות מעניינית וערבה לחך, זאת בהתאמה מלאה לאופיו של האירוע ולמסגרת התקציב שעומד לרשותכם.

 

?מה היתרונות של סדנת שף פרטי

 

בכל פעילות גיבוש או צ'ופר שתתכננו לעובדים נדרש מכם בכל מקרה לדאוג לכיבוד. בעזרת סדנת שף תוכלו לפנק את העובדים עם מתנה ייחודית ללא כל מאמץ או טרחה מצדכם. תוכלו להגיע ישירות למקום האירוע כשהאוכל כבר מוכן, או להיות שותפים לשלבי ההכנה השונים, לבחירתכם. כמו כן אתם לא תהיו אלו שתצטרכו לעשות קניות, להביא כלים או ציוד, להכין אוכל או להטריח אחרים לשם כך, אלא שכל השירותים האלו ועוד יוגשו לכם על מגש, כך שכל שנותר לכם יהיה להתפנק. בנוסף, בל נשכח שסדנאות שף המיועדות להיות צ'ופר לעובדים שמות דגש רב על פיתוח שיתוף הפעולה ועבודת הצוות, שגם זהו בונוס מרכזי.

 

במידה ואתם רוצים לחדש ולהציע לעובדים מתנה מיוחדת וצו'פר אמיתי, סדנאות שף יהיו פתרון אולטימטיבי. עם זאת יש למצוא שף מקצועי ולו ניסיון בתחום אשר ישתף אתכם באהבה בידע הקולינרי העשיר שלו.