סוגי הקייטרינג המובילים כיום

 

 

אחד המרכיבים המשמעותיים ביותר בהליך הפקת האירוע שלכם הוא בחירת הקייטרינג. כיום, האירועים הפרטיים והעסקיים גם יחד, מורכבים מסוללה של ספקים, המהווים כל אחד חלקיק קטן, ובחיבור של כולם יחד – מתקבל האירוע הנפלא שלכם. כיום באירועים מוענקת תשומת לב גדולה ויוצאת דופן לכל סוגיית האוכל באירוע, ואין זה מפתיע.

 

התרבות הישראלית במידה רבה סובבת סביב האוכל, וגם האורחים באירוע שלכם, מצפים לחוויה קולינארית מפתיעה ומשגעת. האהבה הגדולה לאוכל, לא מונעת מקהילות רבות לנקוט באורח חיים מסוים ושונה מאורח החיים השלט. המשמעות היא, שבעת שאתם עורכים אירוע, עליכם לקחת בחשבון את כלל האורחים ולהציע פתרונות מזון לכל אורח באירוע. תשמחו לגלות כי כיום קיימות חברות קייטרינג המציעות פתרונות מזון חלביים, בשריים, וכן – גם לאלה הנהנים מארוחה טבעונית.

 

לאוהבי הבשר – הקייטרינג הבשרי

כיום מרבית האנשים עדיין צורכים ואוהבים בשר, כך שבכל האירועים ניתן לקבל מנה בשרית. כאשר מדובר על קייטרינג בשרי, מדובר על קייטרינג שעושה שימוש נרחב בבשר, ובמידה מסוימת הוא המרכיב העיקרי של הקייטרינג. מאחר ומדובר בחברות קייטרינג ובאירועים מיוחדים, הבשר המוגש באירועים לרוב לא יהיה בשר סטנדרטי המוכר מהמנות הביתיות, אלא ישנו רצון להעניק מימד של חוויה שונה.

 

באירועים השונים תוכלו ליהנות ממנות של אסאדו, סטייקים עסיסיים, מנות עוף ייחודיות ונתחי בשר מעושנים ומושרים במרינדות ארומטיות. ישנן חברות קייטרינג המציעות חוויה נוספת לקהל האורחים, והיא צלייה של בשר ממש לפניהם. בשלב קבלת הפנים בגני האירועים, המון פעמים יוצבו עמדות של הכנת בשר ממש אל מול האורחים שלכם.

 

חגיגה של ירקות וקטניות – קייטרינג טבעוני

כיום לא מעטים האנשים אשר בחרו לדבוק באורח החיים הטבעוני. מה שפעם היה נשמע כטרנד חולף, כיום נמצא כאורח חיים לגיטימי. הלגיטימיות והרלוונטיות של אורח החיים הטבעוני באה לידי ביטוי בין היתר בריבוי המסעדות הטבעוניות ואפילו בחברות קייטרינג המציעות אוכל טבעוני בלבד. מאחר ומדובר בחברות קייטרינג באירועים, מדובר על מנות מוקפדות ומתוחכמות המבקשות להשביע את רצונם של מיטב האורחים, גם של אלו האוכלים בשר.

 

המון פעמים בעלי האירוע הינם טבעוניים, ועל כן הם בוחרים בקייטרינג טבעוני שיגיש ארוחה טבעונית באירוע. מדובר על מנות עשירות ומתובלות המתבססות על ירקות טריים, עשבי תיבול ריחניים והמון קטניות. ההצלחה הגדולה של הקייטרינג הטבעוני באה לידי ביטוי גם בשביעות רצונם של האורחים שאוכלים לרוב בשר, אשר מעידים כי לא חשו כלל בחסרונו של הבשר.

 

כיום קיימים תחליפים רבים אשר יכולים לדמות בשר, כמו סייטן או סויה. המשמעות היא שניתן לייצר מנות עסיסיות באמצעות מרכיבים אלו, מבלי לעשות כל שימוש בבשר. כיום יותר ויותר אנשים בוחרים לשבץ קייטרינג טבעוני באירוע שלהם, שמעבר לאוכל איכותי, נפלא ובריא, גם מעניק מימד של ייחוד על פנים אירועים אחרים.