דגשים לבחירת קייטרינג בריא למסיבת בת מצווה

 

מסיבות בת מצווה הפכו בשנים האחרונות להפקה מושקעת מאוד - הן מבחינה כספית ובעיקר מבחינת תשומת הלב המוקדשת לכל פרט ופרט, מהתלבושת של כלת השמחה (שבמקרים רבים באמת מרגישה כמו כלה ביום חתונתה) דרך האטרקציות השונות באירוע (מתופפים, כנריות, מופעי לייזרים, בובות ענק מרקדות ועוד ועוד) וכלה בקליפ שבו מככבת בת ה-12 ושמהווה מזכרת נהדרת לתקופת הילדות (ובהתאם הוא חלק בלתי נפרד מכל חבילת מסיבת בת מצווה הכל כלול). מרכיב חשוב במיוחד הוא הכיבוד שיוגש לאורחים, שחייב להיות גם טעים וגם ייחודי, ולא פחות חשוב, בריא.

 

למה חשוב להקפיד על מזון בריא גם במסיבות בת מצווה?

 

רוב בני האדם כבר מבינים היטב עד כמה חשוב להקפיד על תפריט בריא, כלומר כזה שגם כולל שפע מאכלים בעלי ערכים תזונתיים גבוהים שמספקים לגוף שלנו את כל מה שהוא צריך וגם מצמצם ככל האפשר את כמות המזונות שמזיקים לגוף שלנו. אמנם לא תמיד אנחנו מצליחים ליישם את התובנות הנ"ל, וכמעט כל אחד וכל אחת מאיתנו "חוטאים" גם באכילת אוכל שלא נכון לנו לאכול אותו, אבל אין ספק שבמאה ה-21 מתחולל מהפך תודעתי רחב היקף בכל הנוגע לתזונה.

 

בהתאם, גם כשמתכננים חגיגת יום הולדת 12 ומתלבטים בין אפשרויות שונות של מסיבת בת מצווה הכל כלול, חשוב להקפיד על מזון בריא. אמנם מצד אחד מדובר באירוע חד פעמי, וישנה האמונה שבאירועים כאלה אפשר "להתפרע" מבחינה קולינרית, אבל מצד שני בת מצווה מסמלת את המעבר של בת ה-12 מילדות לבגרות, ואחד המוטיבים החשובים ביותר של התבגרות הוא אחריות. אחריות זו, כמו גם המודעות ההולכת ומתפתחת לגוף ולצרכיו האמיתיים, מחייבות תפריט בריא, שהרי אין שום סיבה שדווקא ביום חגיגי נכניס לגוף שלנו חומרים מזיקים רבים.

 

איך לספק לאורחים שלל מאכלים בריאים - וטעימים להפליא?

 

חשוב להדגיש: אוכל בריא יכול להיות טעים להפליא - אין שום סתירה בין ערכים תזונתיים לבין הנאה לבלוטות הטעם. במידה רבה, ההיפך הוא הנכון: כשם שכשרות אינה מגבלה עבור שפים מוכשרים אלא הזדמנות להפגין יצירתיות בדרך למטעמים משובחים במיוחד, וכפי שטבעונות אינה מגבלה אלא פתח להרחבת התפריט במידה משמעותית, כך גם הקפדה על קייטרינג בריא למסיבת בת מצווה לא מובילה למאכלים חסרי טעם אלא לנחת רבה מאוד בקרב כל האורחים, ילדים ומבוגרים גם יחד.

 

לשם כך כמובן חובה לבחור בשירותי קייטרינג שמטבעם אמונים על אוכל בריא, מקפידים על שימוש בחומרי גלם איכותיים (למשל שמן זית במקום שמנים פחות איכותיים וכו') ושיודעים גם לסגנן את המנות השונות שיוגשו לכל מי שבא לחגוג עם בת ה-12 את היום הכל כך מרגש וחשוב עבורה.

 

דגש נוסף בבחירת קייטרינג בריא וטעים לאירוע הוא התאמה ללוקיישן שבו הוא נערך - אם כבר מצאתם את המקום המושלם למסיבת בת מצווה הכל כלול, שף בעל ניסיון יוכל ליצור עבורכם תפריט שייצור איתו סינרגיה טעימה, בריאה ומשמחת במיוחד.