השירותים שלנו

 

קייטרינג אסאדו כשר לאירועים - "השף רודד"

 

 

ניהול אירוע חגיגי כמו חתונה יכול להיות משימה מלחיצה מאוד. כאשר אנחנו מארגנים את החתונה שלנו אנחנו צריכים לארגן אותה לפי הטעם האישי שלנו עם קריצה לטעם של מי שהזמנו אליה. אחד המרכיבים הכי חשובים והכי מרכזיים בכל אירוע גדול ובמיוחד בחתונות זה הקייטרינג שיש באירוע. כאשר אנחנו מארגנים את החתונה שלנו כדאי לנו לשים לב טוב מאוד איזה קייטרינג אנחנו בוחרים. קייטרינג מסוג אסאדו הוא קייטרינג מומלץ מאוד ואיכותי וכדאי לנו לבחור בו. קייטרינג אסאדו הוא למעשה קייטרינג בו מוגשים בשרים שעברו עישון איטי כמו שנהוג בארצות דרום אמריקה ובמיוחד בארגנטינה.

 

מה כולל קייטרינג אסאדו? 

 
קייטרינג אסאדו כולל בעיקר בשרים ובמיוחד בשר אדום. קייטרינג זה כולל גם תוספות לבשר כמו תפוחי אדמה ואורז וגם סלטים רעננים שונים שמקפיצים את הטעמים של הבשר. היתרונות של קייטרינג זה הם רבים מאוד. אם אנחנו עורכים אירוע רב משתתפים ואנחנו רוצים לשדרג את האירוע ולהפוך אותו למעניין יותר כדאי לנו שיהיה בו אסאדו. קייטרינג זה הולך טוב מאוד עם מגוון משקאות אלכוהוליים כמו בירה ויין והוא יכול להעניק לכל האירוע שלנו טעם עשיר מאוד. 

 

על השילוב של קייטרינג אסאדו באירועים גדולים כמו חתונות

 

השילוב של קייטרינג אסאדו באירועים גדולים כמו חתונות הוא שילוב מנצח. סוג אוכל זה הוא אוכל חגיגי מאוד והוא יכול לסייע לנו להפוך את האירוע שלנו לאירוע מאוד מוצלח. כאשר באירוע שלנו יהיה אוכל טוב אז כל האווירה באירוע תהיה הרבה יותר שמחה ומעניינת. אנחנו יכולים להשקיע באיכות האירוע על ידי כך שנבחר שיהיה בו קייטרינג איכותי מאוד. כאשר אנחנו בוחרים קייטרינג איכותי לאירוע שלנו אנחנו לוקחים את האירוע ברצינות וגם מכבדים מאוד את האורחים שהזמנו אליו ודואגים שהאירוע שלנו יהיה מרשים, טעים וכיפי.

 

 

על הקייטרינג של השף רודד

 

השף מתמחה במגוון טכניקות לעישון ולצליית בשר ובייחוד בהכנת אסאדו בפרנה, ותוך הקפדה על שימוש במרכיבים איכותיים ביותר.
הניסיון העשיר של "השף רודד" בארועים יגרמו לכל אורח להינות מאוכל טעים ובריא בכל מקום בו תרצו לקיים ארוע. 

 

 

לקבלת פרטים נוספים, חייגו אלינו : 054-773-0379

 

לצפייה בתפריט לדוגמא, הקליקו כאן