איך הפך קייטרינג אסאדו לחתונה לפופולארי?

כאשר מדובר על אירועים גדולים ובפרט על חתונות, עומד לפנינו מגוון עצום של אפשרויות הקשורות להפקת האירוע וכמובן לאוכל שיהיה באירוע. הבחירה שכולנו נרצה לעשות היא בחירה מושכלת בעיקר בכל הקשור לאוכל שיהיה באירוע שלנו. האוכל הוא אחד הדברים שהכי נהנים וזוכרים אותו לחיוב או לשלילה בכל אירוע. תסכימו איתנו שאם האוכל יהיה איכותי, טעים ועשוי מחומרים גלם איכותיים, הרי שהאירוע שלנו יהיה מוצלח ביותר וגם יהיה כזה שלא ישכחו אותו ועוד ידברו עליו. כיום, ניתן לבחור כל מיני סוגים של קייטרינג שיכולים להתאים לאירוע – החל מקייטרינג טבעוני, צמחוני ועד לקייטרינג חלבי וקייטרינג בשרי או קייטרינג אסאדו. ננסה להרחיב על סוג הקייטרינג האחרון – קייטרינג אסאדו – זהו קייטרינג פופולארי ביותר, בעיקר בשנים האחרונות. רבים בוחרים בו ולא סתם. הבשרים האיכותיים, הטעמים הנפלאים ואופן העשייה – כולם הופכים אותו לקייטרינג המושלם לאירוע!

מה מיוחד בקייטרינג אסאדו לחתונה?

כפי שהזכרנו בפסקה הקודמת, הטעמים של קייטרינג אסאדו הם טעים עסיסיים. אותם טעמים מעניקים ביסים של עונג בזה אחר זה. מדובר על חלקי בשר מובחרים ועל תיבול ייחודי בסגנון דרום אמריקאי. קייטרינג אסאדו לא מסתכם רק בטעמים ייחודים אלא גם בחוויה בלתי נשכחת. את נתחי האסאדו, מכינים באמצעות עמדות גריל גדולות, שעל גבי רשתות המונחות עליהם, מונחים נתחי אסאו מובחרים. אצלנו בקייטרינג לאירועים קטנים בדרום של "השף רודד", הנתחים גם נצלים בפרנה מיוחדת, המוציאה מהם טעמים ייחודים ונפלאים. במסגרת הקייטרינג, תקבלו גם תוספות מעניינות כמו תפוחי אדמה צלויים, אורז עם עשבי תיבול ומנות נוספות.
את הבשרים והתוספות, תוכלו לאכול עם סלטים רעננים העשויים מחומרי גלם איכותיים ועם תיבול ייחודי.
בזכות אלה, קייטרינג אסאדו הפך לאחד הפופולאריים והמבוקשים ביותר באירועים.

רוצים לדבר עם השף רודד ולהתחיל לתכנן את האירוע? חייגו כעת: 054-7730379 

לבחור את הספק המתאים

קייטרינג אסאדו הוא קייטרינג שדורש רמה מקצועית גבוהה מאוד. לא כל חברת קייטרינג שמציעה אסאדו, אכן יודעת לייצר את החוויה האולטימטיבית. על כן, מומלץ לבחור בקפידה את חברת הקייטרינג המתאימה וכזאת שיש לה התמחות בעשיית אסאדו. לשם כך, קראו המלצות, חוות דעת מקצועיות, בקשו להגיע לערב טעימות ובדקו את השירות והאם הוא מקצועי. אם התרשמתם בחיוב מכל הפרמטרים הללו, אז תוכלו לסגור את פרמטר המחיר עם חברת הקייטרינג ולהיות רגועים שאכן בחרתם את החברה המתאימה שתכין את האוכל באירוע שלכם.