קייטרינג בשרי לחתונה – אסאדו או על האש?

במידה והחלטתם להגיש תפריט בשרי בחתונה שלכם, עליכם גם לדעת שיש לקחת החלטה הקשורה לסגנון הקייטרינג הבשרי שהכי יתאים לאירוע וכמובן לכם. האם תרצו צלייה ארוכה של בשרים ועופות או שתרצו פשוט להגיש מנות בשריות על האש. המשיכו בקריאה על מנת לגבש את הסגנון המתאים לכם.

כיום, כל תפריט של קייטרינג מבוסס ברובו על מנות בשריות. מה שכן, יש גם זוגות שבוחרים להגיש אך ורק תפריט בשרי בחתונה שלהם. אם גם אתם כמו הזוגות האלה, אז הגיע הזמן שתבחרו את סגנון ההגשה. קיימים שני סגנונות עיקריים כאשר אחד מהם הוא הגשת בשרים על האש והשני הוא הגשת אסאדו.

תסכימו איתנו שאין ספק שמנות בשריות הן מוצלחות וטעימות ומתאימות לכל אירוע ובייחוד לאירוע גדול כמו חתונה. כאשר בוחרים בקייטרינג בשרי לחתונה או קייטרינג אסאדו כשר לחתונה, אין אפשר לטעות עם התפריט. מה שכן חשוב הוא לבחור את צורת ההגשה המתאימה.

צורת הגשה אסאדו לחתונה

בצורת הגשה זו, מכינים על גריל אש ופרנה מיוחדת, נתחי בשר גדולים הנקראים אסאדו. נתחים אלו מוגשים לצד נתחים נוספים. היופי הוא שכל הנתחים נצלים צלייה ארוכה של מספר שעות. אוות צלייה מרככת את הבשר ויוצרת טעם מופלא ובלתי נשכח לאורחים המשתתפים באירוע. אגב, אם החתונה שלכם נערכת בטבע, אז בכלל האורחים מקבלים את הנתחים כשהם טריים וללא עיכוב (זאת בשונה מחתונה הנערכת באולם, שיש להכין במטבח קודם כל את הנתחים ולאחר מכן לשנע אותם אל האורחים).

צורת הגשה של בשרים על האש

מדובר על צורת הגשה שדי מוכרת לכל הישראלים. בוודאי שמתם לב שבהרבה אירועים, יש מספר עמדות רגיל שהינן על בסיס פחמים או גז, שבהן מכינים סוגים שונים של בשרים ועופות כמו, סטייק פרגית, שיפודים, קבבים ועוד. העשייה היא יחסית מהירה והאורחים יכולים לקחת לעצמם את המנות שהם רוצים כאשר מדובר בבופה בתחילת האירוע ובמהלך האירוע, מבוצעת הגשה של המנות.

שורה תחתונה

עליכם לבחור את סגנון ההגשה המתאים לכם. חשוב מאוד גם להתחשב בכמות המשתתפים באירוע שלכם. כך למשל, יש לקחת בחשבון שאם בוחרים בצורת הגשה של אסאדו, יש להתחיל את הצלייה כמה שעות לפני האירוע והדבר יכול להוות בעיה לוגיסטית בכל מיני מתחמים של אירועים. מעבר לכך, יש לצלות כמות בשר גדולה מראש, בגלל הנתחים הגדולים שדורשים צלייה ארוכה. כאשר מדובר על צורת הגשה של בשרים על האש, אז יש יתרונות הקשורים למהירות הכנת המאכלים וכמו כן לטריות שלהם. בנוסף, הבשרים נעשים לאורך האירוע והם נעשים על פי דרישת הביקוש. כלומר אין כמות עודפת של בשרים שתישאר בחוץ ולא תעלה על הגריל. ההמלצה שלנו היא להתייעץ בנושא גם עם חברת הקייטרינג אותה בחרתם לאירוע שלכם. כך תוכלו לגבש את ההחלטה הנכונה ביותר לגבי סגנון ההגשה המתאים לאירוע.